Brugerbestyrelsen for Idrætsanlæggene i Gladsaxe Kommune

Kontakt brugerbestyrelsen på idraet@gladsaxe.dk

Styrelsesvedtægt

Styrelsesvedtægt for brugerbestyrelsen på idrætsanlæg fra 01.08.2018

 

Irene Chabior, Brugerrepræsentant
Valgperiode 01.01.2018-31.12.2019

 

 

 

 

 

 

 

 


Ove Hedal, Brugerrepræsentant
Valgperiode 01.01.2018-31.12.2019


Jan Darville, Brugerrepræsentant
Valgperiode: 01.01.2019-31.12.2020

(Foto på vej)

Morten Munch, Brugerrepræsentant
Valgperiode: 01.01.2019-31.12.2020

Martin Steiner, Brugerrepræsentant, Selvorganiserede
Valgperiode: 01.01.2019-31.12.2020

(Foto på vej)

Pernille Møller, Brugerrepræsentant, Selvorganiserede
Valgperiode: 01.01.2019-31.12.2019

Jens Karstensen

Jens Karstensen, Medarbejderrepræsentant
Valgperiode:

(Foto på vej)

Jan Kold, FIG repræsentant

 

Holger Kortbek, Tilforordnet, idrætschef

Lars Kølner

Lars Køhler, Tilforordnet, stadioninspektør

 

 Stedfortrædere

 Valgperiode

 Bjarne Hingelbjerg
 - 1. stedf. brugerrepræsentant

01.01.2019-31.12.2019

 Per Sundberg
 - 2. stedf. brugerrepræsentant

01.01.2019-31.12.2019

 Vakant
- 3. stedf. brugerrepræsentant

01.01.2019-31.12.2019

 Vakant
 - 4. stedf. brugerrepræsentant

01.01.2019-31.12.2019

 Søren Berggren
- 1. stedf. selvorganiserede

01.01.2019-31.12.2019

 Vakant
 - 2. stedf. selvorganiserede

01.01.2019-31.12.2019

 Vakant
 - Stedf. for medarbejderrepræsentant 

01.01.2019-31.12.2019

 John Sørensen
 - Stedfortræder for FIG repræsentant

 

 

 

 

 

Brugerdemokrati